Απίστευτη ημέρα στο VIP μας με 5/5 δελτία μέχρι 3,50 απόδοση να πηγαίνουμε Ταμείο!!! Τρομερό Παγκόσμιο με πάρα πολλά κέρδη και στο VIP μας φυσικα αλλά και στα free που μετά το χτεσινό 3/3 σήμερα είχαμε 1/2 δελτία. Χάσαμε μόνο το 1 από τα 2 στη δυάδα μας στα τελευταία λεπτά του αγώνα…Είχαμε σίγουρο τον Μπογκντάνοβιτς ο οποίος είχε 1 κλέψιμο μέχρι το 37 κι έκανε 2 κλεψίματα αφού οι Καναδοί τα χαν χαμένα! Το μόνο σημείο που χάσαμε σήμερα στο σύνολο ήταν αυτό και με αυτόν τον τρόπο. Δε γίνεται όμως να τα πιάνουμε κι όλα , τα πηγαίνουμε εξαιρετικά με πλάνο και σύστημα πάντα!

Για την ώρα έχω ξεχωρίσει ένα σημείο για αύριο από στοιχιμαν. Από Ιταλία στα εναλλακτικά lines παικτών Procida 6+ πόντοι στο 1,82 και 10+ πόντοι στο 3,90 μικρότερο ποντάρισμα , όποιος θέλει και ελάχιστα στο 13+ στο 7,10…Αδιάφορο το αυριανό ματς αφού ο νικητής θα πάρει την 7η θέση κι ο χαμένος την 8η οπότε θα αγωνιστούν παίκτες με μικρότερο χρόνο συμμετοχής. Ο Procida συνήθως παίζει 3-5 λεπτά , με την Αμερική επειδή το ματς πήγε κατηφορά έπαιξε 11 και στο προηγούμενο κόντρα στη λετονία που στην ουσία ήταν αδιάφορο αγωνίστηκε 18 , πήρε 7 σουτ και 2 βολές σημειώνοντας 8 πόντους! Αυτό το ματς είναι ακόμη πιο αδιάφορο και πιστεύω θα αγωνιστεί 25 λεπτά! Ευκαιρία να παίξουν τα νέα παιδιά κι ο Procida είναι παίκτης σκόρερ οπότε θα πάρει προσπάθειες!