Άλλη μία εξαιρετική ημέρα στα free tips χτες με 6/7 σημεία όπου χάθηκαν μόνο οι πόντοι του Γιοκουμπάιτις για ένα καλάθι!!! Σημείωσε 6 και θέλαμε 8…Αυτά τα ποσοστά δεν υπάρχουν πουθενά , κάθε μέρα και στα free tips σας στέλνουμε Ταμειάρες!!! Πάμε τώρα στα σημερινά ξεκινώντας από το Ζαλγκίρις – Βαλένθια.

Ουλανόβας ριμπάουντ και ασσίστ όβερ 6,5 στη στοιχιμαν. Ένας all around παίκτης , έχει μεγάλο χρόνο συμμετοχής και συμβάλει σε πολλούς τομείς του παιχνιδιού όπως άμυνα , ριμπάουντ και δημιουργία. Ντέιβις από Βαλένθια 9+ πόντοι στο 1,50 μπορεί να συνδυαστεί με κάτι ακόμη. Μεγάλο πρόβλημα έχει η Ζαλγκίρις στην αντιμετώπιση του αντίπαλου σέντερ. Όλοι μέχρι και σέντερ του Λιθουανικού πρωταθλήματος έχουν κάνει πάρτυ στη ρακέτα της και η Βαλένθια σίγουρα το γνωρίζει και θα χτυπήσει εκεί. Καλό και το 4+ πόντοι του αναπληρωματικού σέντερ της Βαλένθια Μπουμπακάρ Τουρέ ο οποίος δεν αγωνίζεται πολύ 10-15 λεπτά αλλά στα 4 ματς της Euroleague για την ώρα έχει 5-5-4-5 πόντους αντίστοιχα οπότε κόντρα σε κακή άμυνα στους ψηλούς μπορεί να βάλει 4 πόντους. Τελευταίο σημείο από αυτό το ματς του 1,39 που μπορεί να συνδυαστει με κάτι ακόμη σε δυάδα είναι ο Jovic 3+ ασσίστ. Εύκολα δίνει ασσίστ ο Γιόβιτς και μπορεί να δώσει 3 μέσα σε μία περίοδο.

Από τον Πάο Βιλντόζα 9+ πόντοι στο 1,60 μπορεί να συνδυαστεί με κάτι ακόμη.

Αυτά τα σημερινά αμς FREE TIPS καλή επιτυχία σε ότι επιλέξετε!